Ем науқас үшін нұсқаулық ПАМЯТКА для ПАЦИЕНТА

№ 10 Қалалық емхана

Ем науқас үшін нұсқаулық

Құрметті науқас!

Берілген дәрілік зат қауіптілігі жоғары болып саналады.

Жоғары қауіпті дәрі-дәрмектерсақталуы немесе қолданылуы бұзылған жағдайда, жоғары қауіп келтіретін дәрілік зат болып табылады.

Дәрілік зат қорабы арнайы қызыл жапсырмамен белгіленген.

• Дәрілік затты қатаң түрде нұсқаулықта көрсетілген сақтау ережесіне сәйкес сақтаңыз.
  • Дәрілік затты балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз.
  • Дәрілік затты басқа дәрі-дәрмектерден бөлек сақтаңыз (әсіресе, отбасы мүшелері дәрі-дәрмектерінен).

Әрбір қабылдау алдында, МІНДЕТТІ ТҮРДЕ мына ережелердің дұрыстығына көз жеткізіңіз:

• Дәрілік зат жарамдылық мерзімі өтпеген

• Көрсетілген доза дәрігер тағайындаған доза

• Көрсетілген қабылдау жолы дәрігер тағайындаған қабылдау жолы

• Көрсетілген уақыт дәрігер тағайындаған қабылдау уақыты

Егер сізде дәрілік затты қабылдау туралы күмән сұрақтар болса, немесе дәрігер тағайындау парағын жоғалтып алсаңыз, сондай-ақ дәрілік затты қабылдағанда жағымсыз әсерлер болса, ШҰҒЫЛ ТҮРДЕ өзіңіздің емхана дәрігеріңізге хабарласыңыз

Дәрілік затты қабылдаған кезде МҰҚИЯТ БОЛЫҢЫЗ!

Городская поликлиника № 10

ПАМЯТКА для ПАЦИЕНТА

Уважаемый пациент!

Данный медикамент относится к медикаментам высокого риска.

Медикаменты высокого риска – это лекарства, которые при неправильном хранении или применении могут нанести значительный вред.

Упаковка медикамента маркирована специальным красным стикером.

• Храните данный медикамент строго соблюдая условия хранения указанные в инструкции.
  • Храните данный медикамент в местах не доступных для детей.
  • Храните данный медикамент отдельно от других медикаментов (особенно медикаментов других членов семьи).

Перед каждым применением ОБЯЗАТЕЛЬНО убедитесь что:

• Срок хранения медикамента не истек

• Эта доза медикамента именно та что назначил врач

• Это именно тот путь введения который назначил врач

• Это именно то время которое указано в назначении врача

В случае любого сомнения по поводу применения данного медикамента, а также в случае утери назначения врача, а также при появлении каких-либо нежелательных явлений НЕЗАМЕДЛИТЕЛЬНО обратитесь к врачу Вашей поликлиники

Пожалуйста, БУДЬТЕ ВНИМАТЕЛЬНЫ при применении данного медикамента!