« Алматы қаласы №10 Алматы қалалық емханасында қалааралық сейсмикалық оқу жаттығу жұмыстары жүргізілді».

Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі No 188-V ЗҚР «Азаматтық қорғау туралы» Заңына және Алматы қаласы әкімінің орынбасары А.К. Амриннің Алматы қаласы аумағында азаматтық қорғау саласында оқу-жаттығулар өткізудің бекітілген жоспарына сәйкес, 2024 жылғы 21 мамыр сағат 10.00-де Алматы қалалық №10 емхана қызметкерлері мен науқастарды жер сілкінісі немесе өрт болған жағдайда эвакуациялау және сейсмикалық жаттығуларын өткізді.

Оқу жаттығу жұмыстары белгіленген уақытында, «Барлықтарыңыз назар аударыңыз !» деген бұйрықпен мүлтіксіз орындалды. Емделушілер мен қызметкерлер түсінікпен қарап,белсенділік танытты.

«В Городской поликлинике № 10 проведена общегородская сейсмотренировка ».

В соответствии с Законом Республики Казахстан «О Гражданской защиты» №188-V ЗКР от 11 апреля 2014 года и согласно утвержденного Заместителем Акима города Алматы Амриным А.К. плана проведения общегородской сейсмотренировки, 21 мая в 10ч.-00 мин. в Городской поликлинике № 10 прошла общегородская сейсмотренировка.

Тренировка прошла в указанные сроки без особых замечаний. По сигналу «Внимание всем!»сотрудники и пациенты эвакуировались согласно плана-схемы эвакуации. Сотрудники и пациенты отнеслись к тренировкам с пониманием и проявили хорошую активность.

WhatsApp Image 2024-05-21 at 11.21.35.jpegWhatsApp Image 2024-05-21 at 11.21.36.jpeg

WhatsApp Image 2024-05-21 at 11.21.35 (1).jpeg