Аналар күні-День матери

«Аналар күні» мейрамына арналған Ашық есік күні
2024 жылдың 10 мамырында №10 қалалық емханада биылғы жылдың 12 мамырында алғаш рет аталып өткен Аналар күні мерекесі аясында әйелдер денсаулығына арналған Ашық есік күні өтті. Аналар күні–әлемнің көптеген елдерінде ананы қастерлеу, аналарға олардың махаббаты мен қамқорлығы үшін алғыс айту, сондай-ақ ұрпақты болу және әйелдер денсаулығына және еліміздің болашақ ұрпағына қамқорлық жасау мақсатында аталып өтетін маңызды мереке.
Бұл күні емхананың әйелдер бөліміне 80-ге жуық әр түрлі жастағы әйелдер келіп, бөлімше меңгерушісінің жетекшілігімен акушер-гинекологтардың, психологтың қабылдауынан өтіп, әйелдердің сәйкес категориясы үшін жүктіліктің дабыл белгілері туралы әңгіме жүргізілді, босануға психопрофилактикалық дайындық туралы, онкоцитологияға, тазалық дәрежесіне жағынды сынамалары алынып, тиісті ұсыныстар берілді.
Барлық келушілер үшін фуршет ұйымдастырылып, аналарымен бірге келген кішкентай «қонақтарға» естелік сыйлықтар табыс етілді. Емхананың емделушілері бұл шараға ризалықтарын білдіріп, ұжымға алғыстарын айтты.

ДЕНЬ ОТКРЫТЫХ ДВЕРЕЙ посвященный празднику «День Матери»
10.05.2024 года в рамках праздника «День Матери», который впервые отмечался 12 мая в этом году в Городской поликлинике №10, состоялся ДЕНЬ ОТКРЫТЫХ ДВЕРЕЙ посвященный женскому здоровью. День матери-это важный праздник, который отмечается во многих странах мира для почитания материнства, благодарности матерям за их любовь и заботу, а также забота о репродуктивном и женском здоровье и будущего поколения нашей страны.
В этот день Женскую консультацию поликлиники посетили около 80 женщин разного возраста, был произведен осмотр акушер-гинекологов под руководством заведующей женской консультации, психолога, проведена беседа о тревожных признаках беременности, о психопрофилактической подготовке к родам соответствующей категории женщин, взяты анализы мазка на онкоцитологию, на степень чистоты и даны соответствующие рекомендации.
Был организован фуршет для всех посетителей, маленьким «посетителям» сопровождавших своих мам, были вручены памятные подарки. Пациенты поликлиники были очень рады проведенному мероприятию и выразили слова благодарности в адрес сотрудников.

WhatsApp Image 2024-05-15 at 12.37.00.jpegWhatsApp Image 2024-05-15 at 12.37.35.jpeg

WhatsApp Image 2024-05-15 at 12.36.45.jpeg