25.04.2024 жылы " Шаңырақ" орталығында қызмет көрсету

10 ҚАЛАЛЫҚ ЕМХАНАСЫ «Шаңырақ» ӘЛЕУМЕТТІК ҚЫЗМЕТ КӨРСЕТУ ОРТАЛЫҒЫНЫҢ ТҰРҒЫНДАРЫНА ОРТАЛЫҚ ішінде профилактикалық тексеру жүргізіді.
10 қалалық емханасы Алматы қаласы «Шаңырақ» әлеуметтік қызмет көрсету орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшылығымен бірлесіп, орталық тұрғындарына профилактикалық тексеруді сәтті ұйымдастырды.
Шара аясында 10 қалалық емханасы мамандары емханада тіркелген орталықтың 306 тұрғынын қабылдаудан өткізді. Тұрғындарға медициналық көмектің барынша ыңғайлылығы мен қолжетімділігін қамтамасыз ету үшін емхана басшылығы мамандандырылған дәрігерлер, соның ішінде кардиологтың, офтальмологтың, эндокринологтың, маммологтың, урологтың, невропатологтың, инфекционисттің, хирургтың және дерматологтың қарап тексеруін ұйымдастырды.
Тексеру барысында мамандар қажетті зерттеулерді, соның ішінде қандағы глюкоза деңгейін өлшеуді жүргізіп, білікті көмек көрсетті және белгіленген диагноздарға сәйкес әрі қарай емдеуге ұсыныстар берді.
Орталық тұрғындары мен басшылығы 10 қалалық емханасы басшылығына, клиникалық диагностикалық көмек беру бөлімінің меңгерушісі Г.А.Бөгенбаеваға, сондай-ақ іс-шараға қатысқан барлық мамандарға жоғары баға беріп, кәсіпқойлығы, әр пациентке қамқорлығы мен көңіл бөлгені үшін. алғыстарын білдірді.

WhatsApp Image 2024-05-04 at 10.14.02.jpegWhatsApp Image 2024-05-04 at 10.14.03.jpeg

ГОРОДСКАЯ ПОЛИКЛИНИКА N10 ПРОВЕЛА ВЫЕЗДНОЙ ПРОФИЛАКТИЧЕСКИЙ ОСМОТР ДЛЯ ПОСТОЯЛЬЦЕВ ЦЕНТРА СОЦИАЛЬНЫХ УСЛУГ “ШАНЫРАК”

Городская поликлиника №10 совместно с руководством КГУ "Центр социальных услуг "Шанырак" г.Алматы, был успешно организован выездной профилактический осмотр постояльцев центра.

В рамках мероприятия, специалистами ГП №10 были выездно осмотрены 306 постояльцев центра, которые являются прикрепленными пациентами поликлиники. Для обеспечения максимального удобства и доступности медицинской помощи, были организованы выезды узких специалистов, включая кардиологов, окулистов, эндокринологов, маммологов, урологов, невропатологов, инфекционистов, хирургов и дерматологов.

В ходе осмотра специалистами были проведены необходимые исследования, включая измерение уровня глюкозы в крови, а также оказана квалифицированная помощь и выданы рекомендации по дальнейшему лечению в соответствии с установленными диагнозами.

Постояльцы и руководство Центра выразили высокую оценку проведенному осмотру и благодарность руководству ГП №10, заведующей отделением клинико-диагностической помощи Бөгенбаевой Г.А., а также всем специалистам, принявшим участие в мероприятии, за профессионализм, заботу и внимание к каждому пациенту.

WhatsApp Image 2024-05-04 at 10.14.05.jpegWhatsApp Image 2024-05-04 at 10.14.06.jpegWhatsApp Image 2024-05-04 at 10.14.05 (1).jpeg