27.04.2024 жылы Ашық есік күні өткізілді

АШЫҚ ЕСІК КҮНІ
10 Қалалық емханада «Дені сау отбасы» тақырыбында маңызды және атап өтерлік медициналық шарасында АШЫҚ ЕСІК КҮНІ өтті. Шара «Қазақстан халқының бірлігі» күнін мерекелеу аясында ұйымдастырылды.
Бұл іс-шараның басты мақсаты–әрбір адамның тегін медициналық көмекке қол жеткізуін қамтамасыз ету. Емхананың емделушілері алдын ала жазылусыз жетекші мамандардың қарауына шақырылды. Бұл халықтың барін қамтып, кәсіби көмек көрсетуге мүмкіндік берді.
«Дені сау отбасы» тақырыбындағы Ашық есік күні аясында түрлі жас санатындағы науқастарға кеңестер мен тексерулер жүргізілді. Мұнда эндокринолог, хирург, отоларинголог, невропатолог, маммолог, уролог, инфекционист, окулист, дерматолог, тіс дәрігері әр науқасқа сапалы медициналық көмек көрсетуге тырысты. Бала туа алатын жас аналар мен олардың балаларына ерекше көңіл бөлінді. Іс-шара аясында жас аналарға балаларының және өздерінің денсаулығын тексеруге мүмкіндік беретін жағдайлар балалар аудио скринингі ұйымдастырылды.
Ашық есік күні 288 науқас қаралды, бұл халықтың мұндай іс-шараларға жоғары қызығушылығымен жүргізіліп жатқан медициналық бастамалардың маңыздылығын көрсетеді.

ДЕНЬ ОТКРЫТЫХ ДВЕРЕЙ

В Городской поликлинике №10 состоялся важный и знаковый для общества медицинский инициативный проект - День Открытых Дверей на тему "Здоровая семья". Мероприятие было организовано в рамках празднования дня "Единства народа Казахстана".

Главной целью данного мероприятия было обеспечение доступа к бесплатной медицинской помощи для всех желающих. Пациенты поликлиники были приглашены на осмотр ведущими специалистами без предварительной записи. Это позволило максимально охватить население и оказать профессиональную помощь.

В рамках Дня Открытых Дверей на тему "Здоровая семья" осуществлялось консультирование и осмотр пациентов различных возрастных категорий. Специалисты, включая эндокринологов, хирургов, оториноларингологов, невропатологов, маммологов, урологов, инфекционистов, офтальмологов, дерматологов и стоматологов, старались оказать качественную медицинскую помощь каждому пациенту.

Особое внимание было уделено молодым мамам фертильного возраста и их деткам. В рамках мероприятия был проведен аудиоскрининг детскому населению, что дало возможность молодым мамам проверить здоровье своих детей и себя.

Всего на Дне Открытых Дверей было осмотрено 288 пациентов, что свидетельствует о высоком интересе общества к мероприятиям подобного рода и значимости проводимых медицинских инициатив.

WhatsApp Image 2024-05-04 at 10.32.51 (1).jpegWhatsApp Image 2024-05-04 at 10.32.50.jpegWhatsApp Image 2024-05-04 at 10.32.51.jpeg