Балаларды қорғау күнін мерекелеуге шақырады

There is no translation available.

10 қалалық емхана кішкентай бүлдіршіндерді 1 маусымда өтетін Балаларды қорғау күнін мерекелеуге шақырады. Балаларды қорғау күніне орай 2023 жылдың 1 маусымында «Ашық есік күні» акциясын өткізеді. № 10 қалалық емханаға тіркелген 15 жасқа дейінгі барлық балалар педиатрдың, балалар невропатологының, логопедтің, КҚК тренерінің, дерматологтың кеңесін алуға болады.

Бұл күні 10 қалалық емхана аумағында балалардың көңілді уақыт өткізуіне және ұмытылмас әсер алуына көмектесетін көптеген ойын-сауықтар мен асфальтқа сурет салу, түрлі байқаулар ұйымдастырылады.

Мерекелік іс-шара 2023 жылдың 1 маусымында сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін өтеді. Балалар үшін аниматорлар сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін ойын-сауық бағдарламасын жүргізуге шақырылады.

Городская поликлиника №10 приглашает маленьких детей на празднование Дня защиты детей, которое состоится 1 июня. В честь Дня защиты детей 1 июня 2023 года проводит акцию «День открытых дверей». Приглашаем всех детей в возрасте до 15 лет, имеющих прикрепление в Городскую поликлинику №10, получить консультацию педиатра, детского невропатолога, логопеда, тренер КРР, дерматолога.

В этот день на территорий Городской поликлиники №10 будет множество развлечений и игр, которые помогут детям весело провести время и получить незабываемые впечатления.На площадке будут организованы рисунки на асфальте, различные онкурсы.

Праздничное мероприятие будет проходить 1 июня 2023 года с 10.00 до 13.00 часов. С 10.00 часов на территории Городской поликлиники №10 детей традиционно встретит ростовые куклы, которая подарит каждому ребенку сладкое угощение. Для детей приглашены аниматоры, которые проведут развлекательную программу с 10.00 до 13.00 часов.