View settings

Images

Settings

Құрметті пациенттер!

Егер Сіз Алматы қаласының №10 емханасында тіркелген, диспансерлік есепте тұрған, учаскелік дәрігерге тұрақты түрде қаралып тұратын болсаңыз және қолданыстағы нормаларға сәйкес, амбулаториялық дңгейде дәрілік құралдарды тегін алу мемлекеттің кепілдіктерін пайдаланушы болып табылатын болсаңыз, Сіз, дәрігердің немесе мейірбикенің қабылдауын күтпей, емделуді жалғастыру үшін сайттағы «Рецептке тапсырыс беру» қызметін онлайн режімде оң жақ тетікті басу мен бірқатар сұрақтарға жауап беру арқылы пайдалана аласыз.

Сіз ұсынған рецепт мәліметтері расталған жағдайда рецепт 1 ЖҰМЫС КҮНІ ішінде жазылып беріледі және емхананың 1-қабатында орналасқан дәріханаға тапсырылады. Рецептті жазу және беру пациенттің жеке куәлікті ұсынуы жағдайында жеке өзіне тапсырылады.

Тегі, аты, әкесінің аты *

Туған жылы *